ARKAS UKRAINE

Представлені лінії

Судноплавна компанія EMES Shipping and Transport була створена в 1996 р., як перша судноплавна контейнерна лінія під турецьким прапором. У 2010 р. назву бізнесу компанії було змінено на Arkas Container Transport SA, а ім’я бренду – на Arkas Line. Arkas Line здійснює регулярні контейнерні перевезення на лінії, що з’єднує всі основні порти Егейського та Чорного морів, а також Західної Африки з використанням флоту у складі 43 суден, 36 з яких належать групі Arkas.

Щотижневий фідерний сервіс між вузловими портами і деякими портами Середземного і Чорного морів забезпечується компанією EMES Feedering (створена в 2008 р.). Судна флоту Arkas експлуатуються на цій лінії, що забезпечує безпечне і швидке переміщення контейнерів між портами регіону.

“АРКАС-УКРАЇНА” є агентом лінії Tarros на території України з 2005 року. Нішевий перевізник Tarros, що спеціалізується на інтермодальному транспортуванні контейнерів, пропонує часті та надійні послуги між портами Східного та Західного Середземномор’я, включаючи Північну Африку.

TEUs = Twenty foot Equivalent Unit – умовна одиниця виміру місткості в еквіваленті корисного об’єму стандартного контейнера довжиною 20 футів (6.1 м) і шириною 8 футів (2.44 м).

Контейнерна лінія Grimaldi Lines розпочала свою діяльність в 1960 році і належить конгломерату судноплавних компаній «Grimaldi Group».

Лінія надає послуги з морських перевезень через основні порти Середземного моря, Італії, Сицилії, Сардинії, Іспанії, Греції, Тунісу, Марокко, Мальти та Лівії. В наявності у лінії сучасні швидкісні судна-контейнеровози, що забезпечують конкурентну перевагу за швидкістю, безпекою і рівню витрат.